Campionat de FIFA amator, non-profit, creat pentru a juca FIFA alaturi de prietenii nostri.

SiteAcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Staff-ul FansLeague va ureaza mult succes..
Jucativa meciurile din Cupa Clan War.

Distribuiţi | 

FANSLEAGUE doar singurul campionat???

In jos 

Implementam regula aceasta????
DA (pentru ca in acest caz creste nivelul campului printr-o seriozitate din partea fiecaruia)
64%
 64% [ 7 ]
NU (pentru ca vreau sa joc in multeeee campionate, am timp si eu zic ca sunt player serios)
36%
 36% [ 4 ]
FACETI CUM VRETI, NU MA INTERESEAZA
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 11

AutorMesaj
FlyinG
Moderator
Moderator

Reputatie : 3
Data de inscriere : 04/11/2009

MesajSubiect: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 10:33 am

Multi mi`au zis zilele astea ca ar fi bine sa facem in asa fel, incat playerii de aici sa ne fie fideli prin faptul ca doar aici joaca.

Mai precis sa interzicem playerilor ca in cazul in care joaca aici sa nu joace si altundeva, dat fiind ca in aceste cazuri apare neseriozitate si lipsa de timp.

Sunteti de acord sa bagam in regulament acest lucru?? Vreti sa interzicem celor care joaca aici sa activeze si in alte campionate?? Cei care sunt prinsi ca activeaza si altundeva sa fie exclusi, iar prin acest lucru FANSLEAGUE sa iti creioneze un numar de playeri seriosi, loiali si valorosi.

Votati la sondaj si va rog sa lasati si un post, doar votul nefiind de ajutor.

Ultima editare efectuata de catre FlyinG in Sam Noi 14, 2009 1:05 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
FlyinG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 10:34 am

Eu votez cu un

DAAA
Sus In jos
adriano31
Fundas
Fundas

Reputatie : 0
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 10:36 am

nu
cine nu e serios si nu isi joaca meciurile warn in prima faza si pa urma ban si s-a incheiat discutia
Sus In jos
Funky
Mijlocas
Mijlocas

Varsta : 28
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 10:40 am

SI EU VOTEZ CU UN DAAAAAAAAAAAAAAAA Mad
Sus In jos
stelistu91
Fundas
Fundas

Reputatie : 1
Varsta : 27
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 10:52 am

am votat cu da , dak joaca numa in fansleague sigur are timp sa`si joace toate meciurile la timp .
Sus In jos
Reeko
Mijlocas
Mijlocas

Varsta : 27
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 11:07 am

DA! Pt ca m'am saturat de oamenii care n'au timp sa joace niste amarate de etape... si le amana...
Sus In jos
FlyinG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 11:19 am

DIN SEZONUL VIITOR DACA SE VOTEAZA IN MAJORITATE DA, ATUNCI SE APLICA ACEASTA REGULA

si

SE RENUNTA LA PLAYERII CARE NU SUNT DEACORD CU ACEASTA IMPLEMENTARE DE REGULAMENT. VOM FACE EVENTUAL DOAR O LIGA, SA VEDEM CE SE VOTEAZA

tocmai de asta

TREBUIE SA VOTEZE TOTI PLAYERII SI SA LASE NEAPARAT UN POST.

deci

FF IMPORTANT, LASATI SI UN POST!
Sus In jos
mihaita
Rezerva
Rezerva

Data de inscriere : 07/11/2009

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 11:31 am

daaaaaaa sunt deacord Twisted Evil
Sus In jos
Andr3y_46
Atacant
Atacant

Reputatie : 13
Varsta : 26
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 12:05 pm

Si normal ca DA.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fansleague.forumer.ro
Tigru
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : 1
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 12:46 pm

Si eu am dat votat DA Wink
Sus In jos
burhebista
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 1:23 pm

Cred ca e cea mai "nelalocul" ei idee, nici in PGL nu s-a auzit de asa ceva, e total absurd, cum jocul acesta e doar pentru distractie, si subliniez Distractie, cum multi au amintit lucrul asta in nenumarate post-uri, nu inteleg dc sa interzici unui player sa se distreze si cu alti oameni in alte campionate, paote in alte campionate sunt alte competitii care aici nu se gasesc, se joaca de ex. pe viteza fast, si unora le place chair si viteza fast si ar vrea intr-un campionat pe viteza fast. Una peste alta scuzati-ma dar e o idee absurda, ca sunt amanari asta este, e DOAR DE DISTRACTIE jocul asta, daca ar fi PGL(si chiar si acolo se accepta amanari chiar devansari), atunci ai putea sa zici ca e un campionat unde mai presus de distractie sunt si premiile in bani si diverse locuri pe la competitii internationale, dar NU, este doar un campionat amator unde distractia ar trebui sa primeze. Eu unul mai joc in alte 2 campionate, am si servici si nu cred ca am amanat de prea multe ori un meci, desigur ca s-a intamplat sa nu-l pot juca la o anumita ora dar asta este, nu e capat de pamant. Deci inca o data jucati de FUN(sleague), ca de asta e fifa, nu sa incercati sa puneti reguli de genul asta.
Sus In jos
FlyinG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 1:29 pm

burhebista a scris:
Cred ca e cea mai "nelalocul" ei idee, nici in PGL nu s-a auzit de asa ceva, e total absurd, cum jocul acesta e doar pentru distractie, si subliniez Distractie, cum multi au amintit lucrul asta in nenumarate post-uri, nu inteleg dc sa interzici unui player sa se distreze si cu alti oameni in alte campionate, paote in alte campionate sunt alte competitii care aici nu se gasesc, se joaca de ex. pe viteza fast, si unora le place chair si viteza fast si ar vrea intr-un campionat pe viteza fast. Una peste alta scuzati-ma dar e o idee absurda, ca sunt amanari asta este, e DOAR DE DISTRACTIE jocul asta, daca ar fi PGL(si chiar si acolo se accepta amanari chiar devansari), atunci ai putea sa zici ca e un campionat unde mai presus de distractie sunt si premiile in bani si diverse locuri pe la competitii internationale, dar NU, este doar un campionat amator unde distractia ar trebui sa primeze. Eu unul mai joc in alte 2 campionate, am si servici si nu cred ca am amanat de prea multe ori un meci, desigur ca s-a intamplat sa nu-l pot juca la o anumita ora dar asta este, nu e capat de pamant. Deci inca o data jucati de FUN(sleague), ca de asta e fifa, nu sa incercati sa puneti reguli de genul asta.

Andrei, nu pune nimeni regula asta, e doar o simpla intrebare intr`un sondaj. Depinde ff mult si cum se voteaza.

Urmatorul sondaj v`a fi: SCHIMBAREA SPEED`ului din NORMAL in FAST!!!
Sus In jos
dorin_10
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 1:31 pm

un mare NU, de regula cei care nu isi joaca meciurile nu o fac nici intr-un campionat, nici in doua, nici in mai multe...
Sus In jos
burhebista
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Sam Noi 14, 2009 3:45 pm

FlyinG a scris:
burhebista a scris:

Andrei, nu pune nimeni regula asta, e doar o simpla intrebare intr`un sondaj. Depinde ff mult si cum se voteaza.

Urmatorul sondaj v`a fi: SCHIMBAREA SPEED`ului din NORMAL in FAST!!!

Tin sa te contrazic fly putin aici,nu e chiar o simpla intrebare intr-un sondaj,e o intrebare care ar putea fi implementata ca regula si nu cred ca e corect ca sa se ajunga sa fie exclusi8 jucatori doar pt simplul motiv ca mai joaca si in alte campionate, si cum zice si dorin, cine nu joaca meciurile aici e sigur ca nu le joaca nicaieri si pur si simplu nu e prea interesat de joc ci doar isi mai baga nasul prin diverse competitii. Si ca sa vorbesc putin de neseriozitate desi nu imi sta in fire sa "barfesc", vad ca au votat DA cativa jucatori care i-am vazut eu prin alte campionate, deci e putin "fals" sa votezi cu DA cand te sti prin alte campionate jucator. Dar desigur e doar o parere de-a mea si nimic mai mult.(PS: fly ma cheama mihai nu andrei Razz)
Sus In jos
FlyinG
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   Mar Noi 17, 2009 9:19 pm

TOPIC CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: FANSLEAGUE doar singurul campionat???   

Sus In jos

FANSLEAGUE doar singurul campionat???
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Campionat Amator de FIFA :: Arhiva-
Mergi direct la: