Campionat de FIFA amator, non-profit, creat pentru a juca FIFA alaturi de prietenii nostri.

SiteAcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Staff-ul FansLeague va ureaza mult succes..
Jucativa meciurile din Cupa Clan War.

Distribuiţi | 

COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor

In jos 

Cum doriti sa facem componenta seriilor din sezonul viitor???
Componenta seriilor sa fie facuta prin tragere la sorti, tinandu`se cont de clasamentul din acest sezon (de punctele acumulate de fiecare).
53%
 53% [ 10 ]
Componenta seriilor sa fie facuta astfel: numerele pare din clasamentul final o serie, cele impare cealalta serie.
47%
 47% [ 9 ]
Total voturi : 19

AutorMesaj
FlyinG
Moderator
Moderator

Reputatie : 3
Data de inscriere : 04/11/2009

MesajSubiect: COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor   Mar Dec 01, 2009 1:30 pm

VOTEAZA... VOTUL TAU E IMPORTANT!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
tr0cu
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : -1
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor   Mar Dec 01, 2009 6:27 pm

Eu sunt impotriva ambelor pt ca nu este corect.Daca tot ati vrut sa schimbati seriile trebuia sa luati nr impare dintr-o serie si sa le mutati in cealalta.Ceea ce vreti voi sa faceti nu e corect deloc pt ca s-ar putea ca aceleasi locuri din 2 serii diferite sa fie in aceeasi serie si nu e corect caci unul nu isi mai poate lua echipa care ar fi fost corespunzatoare locului sau din clasament pt ca voi il retrogradati automat pe unul cu o pozitie mai jos.Iar prima varianta nu e buna deloc pt ca nu stim cat de cinstite is tragerile la sorti.
Sus In jos
1st
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/11/2009
Varsta : 36
Localizare : Oradea-Bihor-ROMANIA

MesajSubiect: Re: COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor   Mar Dec 01, 2009 6:34 pm

Daca pot veni cu o sugestie: si mi se pare cel mai corect a fi asa: de ce nu se schimba seriile astfel??? Locurile impare sau pare cum doriti voi, le mutam dintr-o serie in alta... astfel ca jumatate din fosta serie raman,cealalta jumatate se completeaza cu cei din cealalta serie...si mi se pare cinstit asa tinand cont ca sunt 2 serii de div A !!! Nu exista div B !!! Exemplu: locurile 1,3,5,7,9,11(de nu retrogradeaza) din prima serie trec in locul numerelor respective din cea de-a doua serie. Nr pare raman pe loc. Practic,ai scapat de jumatate din fosta ta serie,faci cunostinta cu cealalta jumatate a seriei precedente... Campionatul poate sa inceapa fara aranjamente,clasamentul e oglinda...si in acest fel de ai terminat pe 2 alegi al2-lea , de ai terminat pe 7 ,alegi al 7-lea...ca la urma urmei asta-i important!!!
Sus In jos
Reeko
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : 0
Varsta : 27
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor   Mar Dec 01, 2009 7:13 pm

Prin tragere la sorti ...zic eu..
Sus In jos
TaZy
Fundas
Fundas

Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor   Mier Dec 02, 2009 3:03 pm

1st a scris:
Daca pot veni cu o sugestie: si mi se pare cel mai corect a fi asa: de ce nu se schimba seriile astfel??? Locurile impare sau pare cum doriti voi, le mutam dintr-o serie in alta... astfel ca jumatate din fosta serie raman,cealalta jumatate se completeaza cu cei din cealalta serie...si mi se pare cinstit asa tinand cont ca sunt 2 serii de div A !!! Nu exista div B !!! Exemplu: locurile 1,3,5,7,9,11(de nu retrogradeaza) din prima serie trec in locul numerelor respective din cea de-a doua serie. Nr pare raman pe loc. Practic,ai scapat de jumatate din fosta ta serie,faci cunostinta cu cealalta jumatate a seriei precedente... Campionatul poate sa inceapa fara aranjamente,clasamentul e oglinda...si in acest fel de ai terminat pe 2 alegi al2-lea , de ai terminat pe 7 ,alegi al 7-lea...ca la urma urmei asta-i important!!!

Ff mare drepate aicia...asa zic si eu ca e cel mai bine si cel mai corect !
Sus In jos
FlyinG
Moderator
Moderator

Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: COMPONENTA SERIILOR sezonul viitor   Joi Dec 03, 2009 6:18 pm

TOPIC CLOSED!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat