Campionat de FIFA amator, non-profit, creat pentru a juca FIFA alaturi de prietenii nostri.

SiteAcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Staff-ul FansLeague va ureaza mult succes..
Jucativa meciurile din Cupa Clan War.

Distribuiţi | 

Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Franci
Fundas
Fundas

Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/11/2009

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 3:15 pm

ETAPA 5 : Mihaita2009_mortal v Franci_Stelistu 3 - 4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
marsane2007
Rezerva
Rezerva

Data de inscriere : 05/11/2009

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 6:24 pm

Etapa 5
Tr0cu v Mariusssorescu 1-2
Sus In jos
ElvisC1990
Fundas
Fundas

Varsta : 28
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 6:50 pm

Etapa 4

Tazy_voleibalistu v Game_boy_elvis \\ 1-3
Sus In jos
marsane2007
Rezerva
Rezerva

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 6:55 pm

Etapa 4
Mariusssorescu v Robert_FIFA17 4-3
Sus In jos
burhebista
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 7:03 pm

cum vad ca in campionatul asta se merge mai mult pe favoristisme, si se vede fair palyul acolo unde nu este si se discuta prea mult despre tragere de timp acolo unde nu exista si unde exista se face lumea ca nu vede, va anunt ca nu mai fac abuz de fair play, o sa joc in stilul lui reeko, care in 2 meciuri cu mine a luat mingea si a protejat-o cu E in coltuil careului timp de cateva minute de joc; ori faceti ceva cu tragerea de timp ori nu mai faceti atata abuz de admine.
Sus In jos
tr0cu
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : -1
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 7:25 pm

Etapa 6

Darkgorgoroth v Tr0cu
1-3
Sus In jos
FlyinG
Moderator
Moderator

Reputatie : 3

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 7:25 pm

burhebista a scris:
cum vad ca in campionatul asta se merge mai mult pe favoristisme, si se vede fair palyul acolo unde nu este si se discuta prea mult despre tragere de timp acolo unde nu exista si unde exista se face lumea ca nu vede, va anunt ca nu mai fac abuz de fair play, o sa joc in stilul lui reeko, care in 2 meciuri cu mine a luat mingea si a protejat-o cu E in coltuil careului timp de cateva minute de joc; ori faceti ceva cu tragerea de timp ori nu mai faceti atata abuz de admine.

Nu vorbim aici de trageri de timp, vorbim aici de FAIR-PLAY. Cand in minutul 90 esti singur cu portarul advers si adversarul te faulteaza in disperare de cauza cum numesti acest lucru??

Lipsa de FAIR Play si bataie de joc pt munca depusa de adversar.

--

Legat de trageri de timp.. acest lucru e un cliseu care e folosit si in realitate, face parte din joc, insa faulturile dure mereu vor fi criticate si catalogate drept lipsa de respect.

Eu si de ies ultimul nu ma intereseaza, tot ce conteaza e jocul curat si jucat de placere, lucru care unii nu stiu sa il faca. Nu abuzeaza nimeni de pozitia sa, nu abuzeaza nimeni de puterea pe care o are, ci spune lucrurilor pe nume. Sper ca cele spuse catre sorescu (dupa "farsa cu iesitul" facuta si lui tr0cu) sa fie clar intelese de el.
Sus In jos
stelistu91
Fundas
Fundas

Reputatie : 1
Varsta : 27
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 7:41 pm

ETAPA 4 / Darkgorgoroth v Rual19 / 2-6
ETAPA 5 / Rual19 v Tazy_voleibalistu / 6-1
Sus In jos
Reeko
Mijlocas
Mijlocas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 9:17 pm

ETAPA 5 Arrow Game_boy_elvis v Reeko4game Arrow 0-3
Sus In jos
mihaita2009
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 9:19 pm

etapa 3
Mihaita2009_mortal v Mariusssorescu 3-3
salvat de albitru 2 penaltiuri
esti mai bun bv
Sus In jos
sharkybv
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 9:30 pm

etapa 5: Robert_FIFA17 v Varga_Nandor2005 1-6
Sus In jos
Reeko
Mijlocas
Mijlocas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 9:38 pm

ETAPA 2 Arrow Mariusssorescu v Reeko4game Arrow 0-1
Sus In jos
burhebista
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 9:44 pm

FlyinG a scris:
burhebista a scris:

Nu vorbim aici de trageri de timp, vorbim aici de FAIR-PLAY. Cand in minutul 90 esti singur cu portarul advers si adversarul te faulteaza in disperare de cauza cum numesti acest lucru??

--

Legat de trageri de timp.. acest lucru e un cliseu care e folosit si in realitate, face parte din joc, insa faulturile dure mereu vor fi criticate si catalogate drept lipsa de respect.

Eu si de ies ultimul nu ma intereseaza, tot ce conteaza e jocul curat si jucat de placere, lucru care unii nu stiu sa il faca. Nu abuzeaza nimeni de pozitia sa, nu abuzeaza nimeni de puterea pe care o are, ci spune lucrurilor pe nume. Sper ca cele spuse catre sorescu (dupa "farsa cu iesitul" facuta si lui tr0cu) sa fie clar intelese de el.

farasa cu iesitul....era 0-0 min 30.....e o farsa sa se intrerupa in min 30 la 0-0......dc nu interziceti asta? atunci fly ia raspunde-mi mie daca sa tragi de timp protejand mingea in coltul terenului,.....ce e asta? nu e lipsa de respect fata de celalat ca ai 10% sanse sa iei mingea din faza asta, de cand faultul cu ultimul aparator nu e permis, nu e destul ca ia rosu....unde e rationamentul aici ca nu-l inteleg? daca chiar ai ceva cu mariusssorescu si inventati motive(asta cu iesitul chair e aiurea, de cate ori nu am jcuat un meci din 3-4 parti ca se bloca, sau intampinam diverse probleme si nu am zis nimic, nici cu trasu de timp in coltul terenului nu am zis nimic ca asa joaca omul). De ce doar cand castiga cineva se isca asemenea chestii. Hotarati de pe acum reguli clare, scrietei acolo in regulament ca faultul cu ultimul aparator se pedepseste cu excluderea si gata, nu va mai invartiti atat, deci lauti o decizie si gata, deciziile nu se iau dupa meci in functie de prestatia adversarului.
Sus In jos
marsane2007
Rezerva
Rezerva

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Sam Dec 12, 2009 10:10 pm

burhebista a scris:
FlyinG a scris:
burhebista a scris:

--

farasa cu iesitul....era 0-0 min 30.....e o farsa sa se intrerupa in min 30 la 0-0......dc nu interziceti asta? atunci fly ia raspunde-mi mie daca sa tragi de timp protejand mingea in coltul terenului,.....ce e asta? nu e lipsa de respect fata de celalat ca ai 10% sanse sa iei mingea din faza asta, de cand faultul cu ultimul aparator nu e permis, nu e destul ca ia rosu....unde e rationamentul aici ca nu-l inteleg? daca chiar ai ceva cu mariusssorescu si inventati motive(asta cu iesitul chair e aiurea, de cate ori nu am jcuat un meci din 3-4 parti ca se bloca, sau intampinam diverse probleme si nu am zis nimic, nici cu trasu de timp in coltul terenului nu am zis nimic ca asa joaca omul). De ce doar cand castiga cineva se isca asemenea chestii. Hotarati de pe acum reguli clare, scrietei acolo in regulament ca faultul cu ultimul aparator se pedepseste cu excluderea si gata, nu va mai invartiti atat, deci lauti o decizie si gata, deciziile nu se iau dupa meci in functie de prestatia adversarului.

Nu inteleg de ce se face atata scandal pt faptul ca castig si eu un amarat de meci, care s-a desfasurat in 2 etape, una pana in min 30, la scorul de 0-0, cand mi s-a restartat calculatorul din cauza tensiunii, pe cine dezavantajeaza chestia asta? era 0-0, si a durat un min pana am putut sa reintru pe net.... si alta pana in min 75 in care aveam 2-1. ma acuzati de lipsa de fairplay ca am faultat in min 90, ok, am avut 4-1 in min 60, si m-am deschiz la joc, normal ca am luat goluri, ca asa imi place sa joc, daca tineam de minge cum face tomacalin atunci asta era fairplay? ciudat.... am jucat si cu reeko, trebuia sa treaca acolo 5, 6 pt el ca asta era scorul corect, pur si simplu am jucat ca o cizma, si recunosc asta, insa daca reusesc sa joc bine intr-un meci si reusesc sa bat pe cine nu trebuie in acest campionat trebuia trecut la reguli acolo ca exisat favoristime pt anumiti jucatori, nu sa sara pe mien dupa aceea cu nush ce regula pe care eu nu o stiam in acest camp.Mie imi plac lucrurile corecte, si intotdeauan voi respecta ce e corect, insa asta nu e corect.....
Sus In jos
Andr3y_46
Atacant
Atacant

Reputatie : 13
Varsta : 26
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 1:44 am

Gata cu certurile.. Faza cu trasu de timp o practica mai multi playeri si nu ai ce sa le faci.. Si asta cu faultul cand scapi singur se poate intampla.. Decat sa ei gol mai bine ei rosu si dupa vezi ce se intampla.. Fiecare joaca cum vrea, numai unii uita ca se joaca 4 FUN. Gata terminati aici.

Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 1:20 pm

noul id al meu la care ma gasiti este mihaita2010_mortal...o schimbare asa ca de sarbatori
glumesc celalalt id nu mai mergea bine se bloka si tot asa Twisted Evil
Sus In jos
sharkybv
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 1:51 pm

etapa 6: Varga_Nandor2005 v Mariusssorescu 3-2
Sus In jos
Franci
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 2:13 pm

ETAPA 6 : Franci_Stelistu v Robert_FIFA17 6 - 3
Sus In jos
ElvisC1990
Fundas
Fundas

Varsta : 28
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 2:21 pm

Etapa 6

Game_boy_elvis v Mihaita2009_mortal 3-2
Sus In jos
burhebista
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 2:34 pm

Etapa 2

Darkgorgoroth v Franci_Stelistu 4-1
Sus In jos
Reeko
Mijlocas
Mijlocas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 2:48 pm

ETAPA 6 Arrow Reeko4game v Rual19 Arrow 1-0

a treia victorie consecutiva...
Sus In jos
stelistu91
Fundas
Fundas

Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 3:42 pm

Reeko a scris:
ETAPA 6 Arrow Reeko4game v Rual19 Arrow 1-0

a treia victorie consecutiva...

bulan
Sus In jos
rockyrp
Mijlocas
Mijlocas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Dum Dec 13, 2009 8:54 pm

Tazy_voleibalistu v Rockyrp2000 2-5
et 6
Sus In jos
burhebista
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Lun Dec 14, 2009 12:09 am

Etapa 5

Rockyrp2000 v Darkgorgoroth 0-0
Sus In jos
rockyrp
Mijlocas
Mijlocas

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   Lun Dec 14, 2009 11:07 am

Rockyrp2000 v Tr0cu 6-1
et 4
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....   

Sus In jos

Rezultate, Plangeri, Amanari, etc....
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Campionat Amator de FIFA :: Arhiva-
Mergi direct la: