Campionat de FIFA amator, non-profit, creat pentru a juca FIFA alaturi de prietenii nostri.

SiteAcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Staff-ul FansLeague va ureaza mult succes..
Jucativa meciurile din Cupa Clan War.

Distribuiţi | 

Free Team Choice din sezonul viitor???

In jos 

Doriti sa jucam cu echipe la libere alegere???
1. Da, vreau sa fie free team choice si SA INTERZICEM ECHIPELE NATIONALE
24%
 24% [ 4 ]
2. Da, vreau free team choice, insa SA fie interzise NATIONALELE, BARCELONA si REAL.
6%
 6% [ 1 ]
3. Nu, vreau sa ramana pe echipe ca si pana acum, desi se v`a ajunge sa jucam meciuri Real - Stuttgart.
70%
 70% [ 12 ]
Total voturi : 17

AutorMesaj
FlyinG
Moderator
Moderator

Reputatie : 3
Data de inscriere : 04/11/2009

MesajSubiect: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 12:55 pm

VOTEAZA pt noul sezon.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Reeko
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : 0
Varsta : 27
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 1:00 pm

Am votat ca si pana acum..pt ca sunt unele neamuri proaste care nu merita sa aibe o echipa precum: Real Madrid, Barcelona...etc... pt ca folosesc doar Q+W si alte mijloace stupide..in loc sa joace fotbal..si mai ales daca se va trece la FREE TEAM Choice se vor juca meciuri doar..BARCELONA vs. REAL MADRID, sau REAL MADRID vs REAL MADRID...sau cine stie ce le mai debiteaza capul ...

VOTEZ sa ramana ca si pana acum !!! Twisted Evil
Sus In jos
tr0cu
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : -1
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 1:04 pm

Nu mi se pare normal sa se joace free team choice ca atunci campionatul nu ar mai avea miza. Nu ar mai exista miza sa termini cat mai sus ca sa poti sa iti alegi o echipa mai buna. In afara de locul 1 restu toti ar pierde pt ca nu ar mai fi miza pt echipe.Fly zicea ca se schimba camp intr-o liga ca sa fie mai mare miza dar cu free choice la echipe, miza ar fi mult mai mica sau mai bine zis nici nu ar mai exista.
Sus In jos
Xirox
Fundas
Fundas

Data de inscriere : 19/11/2009

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 1:12 pm

Logic ca si pana acuma daca joca fiecare cu ce echipa vrea pentru un player de locul 10 nu va mai exista nici o miza .
Sus In jos
mihaita2009
Fundas
Fundas

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 1:25 pm

ca pana akum.... Twisted Evil
Sus In jos
adriano31
Fundas
Fundas

Varsta : 28
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 1:44 pm

Vreau ca fiecare player sa aiba echipa diferita si cine e bun si serios o sa avanseze in clasament si cu fiecare sezon o sa aiba o echipa mai buna Wink
Sus In jos
rockyrp
Mijlocas
Mijlocas

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 2:08 pm

ca pana akum n-ar mai avea miza campionatu..
Sus In jos
tr0cu
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : -1
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 2:11 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
S-a facut dreptate si vom juca ca si in realitate.Era inadmisibil sa se joace Barcelona vs Barcelona pt ca in realitate nu exista decat o singura Barcelona.
Sus In jos
1st
Mijlocas
Mijlocas

Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/11/2009
Varsta : 36
Localizare : Oradea-Bihor-ROMANIA

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 2:40 pm

Si-acum sa iau cuvantul si eu: 1 subiect: o singura liga sunt de-acord daca participa cel putin 20 de competitori(asta pentru a juca 7,8 etape pe saptamana) cu cat mai multi competitori cu atat mai bine.
2 subiect: alegerea echipelor- fiecare player sa isi aleaga un numar de 6 echipe,in ordinea valorica pe care o crede el de cuviinta.Exemplu:eu imi aleg echipele Barca,Real,Manchester Utd,Man City,Chelsea,Liverpool.Fiecare isi alege 6 echipe.Daca la pozitia intai,amandoi am ales aceeasi echipa,se trece la pozitia a doua si tot asa pana cand nu dam de aceleasi echipe.Astfel se va ajunge sa nu mai jucam doar cu mari forte, sa gandim bine inainte de a alege,sa nu jucam cu aceleasi echipe(gen REAL - REAL) si sa nu mai comenteze nimeni de echipe ca-s slabe ,ca-s bune, ca n-am avut ce sa aleg,fiecare acum isi alege pe propria raspundere si nu mai are ce comenta.Si astfel inlaturam si groaza intrebarii: Oare al catelea voi alege si cat voi mai sta la rand pana aleg ceilalti???

E o simpla idee , de vreti sa o luati in considerare o luati de nu ... asta e !!!

Continuu in Fansleague si din sezonul urmator,indiferent de ce se hotaraste !!! FAIR_PLAY 4EVER !!!
Sus In jos
adriano31
Fundas
Fundas

Varsta : 28
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   Dum Ian 17, 2010 2:44 pm

1st a scris:
Si-acum sa iau cuvantul si eu: 1 subiect: o singura liga sunt de-acord daca participa cel putin 20 de competitori(asta pentru a juca 7,8 etape pe saptamana) cu cat mai multi competitori cu atat mai bine.
2 subiect: alegerea echipelor- fiecare player sa isi aleaga un numar de 6 echipe,in ordinea valorica pe care o crede el de cuviinta.Exemplu:eu imi aleg echipele Barca,Real,Manchester Utd,Man City,Chelsea,Liverpool.Fiecare isi alege 6 echipe.Daca la pozitia intai,amandoi am ales aceeasi echipa,se trece la pozitia a doua si tot asa pana cand nu dam de aceleasi echipe.Astfel se va ajunge sa nu mai jucam doar cu mari forte, sa gandim bine inainte de a alege,sa nu jucam cu aceleasi echipe(gen REAL - REAL) si sa nu mai comenteze nimeni de echipe ca-s slabe ,ca-s bune, ca n-am avut ce sa aleg,fiecare acum isi alege pe propria raspundere si nu mai are ce comenta.Si astfel inlaturam si groaza intrebarii: Oare al catelea voi alege si cat voi mai sta la rand pana aleg ceilalti???

E o simpla idee , de vreti sa o luati in considerare o luati de nu ... asta e !!!

Continuu in Fansleague si din sezonul urmator,indiferent de ce se hotaraste !!! FAIR_PLAY 4EVER !!!

Asa si sa pun postu la loc :
"E cea mai idioata idee " lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Free Team Choice din sezonul viitor???   

Sus In jos

Free Team Choice din sezonul viitor???
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Campionat Amator de FIFA :: Arhiva-
Mergi direct la: